NEBĽABOC!
Pre firmy

Pracovať v tíme dá zabrať. Je však veľmi dôležité, aby ste si medzi sebou porozumeli, najmä, čo sa komunikácie týka. Workshop NEBĽABOC! je výbornou teambuildingovou aktivitou, počas ktorej sa lepšie spoznáte, utužíte vzťahy, zabavíte sa a naučíte sa, ako správne a efektívne komunikovať.

Workshop NEBĽABOC! pre firmy obsahuje


V rámci komunikácie ponúkame pre firmy aj školenia s certifikáciou, počas ktorých sa zameriame na individuálne potreby a požiadavky zamestnancov podľa zamerania firmy.
Či už si zvolíte školenia alebo teambuilding, máte k dispozícii na výber cateringu alebo vínneho baru.

5 hodín/ 2 lektori/ max. 12 účastníkov/ cena 1500 eur
Čo vám workshop prinesie?
  • naučíte sa využívať základné herecké techniky, ktoré pomáhajú zlepšiť komunikačné schopnosti, ktoré sú v rámci osobnej a pracovnej oblasti informačne správne vypovedané a zrozumiteľné
  • Máte školiť nových zamestnancov, ísť prednášať na konferenciu a obávate sa verejného prejavu? NEBĽABOC! Vás naučí techniky, pri ktorých si osvojíte nástroje na zvládanie verejnej prezentácie, návod ako sa na ňu pripraviť a prezentovať seba a svoje schopnosti
  • naučíte sa efektívne komunikovať a počúvať svojich kolegov 
  • zabavíte sa a utužíte vzťahy 
Máte záujem?

Pre prihlásenie sa do workshopu je potrebné vyplniť nezáväznú prihlášku alebo kontaktný formulár. Následne sa Vám ozveme, aby sme spoločne našli individuálny termín a dohodli ďalšie podrobnosti. Ak máte akúkoľvek otázku, neváhajte nás kontaktovať.